SomProduct, Inspiring Comfort!

Jest to motto, które motywuje nas każdego dnia, pragnienie tworzenia i oferowania produktów, które poprawią poziom komfortu każdego klienta. Ponieważ wiemy, jak ważny jest spokojny sen i otaczanie się pięknymi i dobrej jakości produktami, SomProduct ma na celu wprowadzenie na polski rynek najlepszych oferty produktów wykonanych ze szczególną dbałością o szczegóły. Odkryj naszą historię. Jesteś częścią tego!

SomProduct

Nasze historia rozpoczyna się w 1995 roku wraz z otwarciem fabryki materacy w Baia Mare. 

Czas płynie, ale my nie stoimy w miejscu.W 2008 r., z inicjatywy założyciela, w celu poprawienia jakości usług firmy, SomProduct wkroczył na rynek internetowy tym samym zbliżając się do klienta.

SomProduct kontynuuje to, co zaczęło się ponad 17 lat temu. Faktyczne zainteresowanie wymaganiami klienta sprawiło, że w SomProduct wprowadzamy portfolia marek z różnych zakątków świata, wybierając produkty o najwyższej jakości. Dbałość o szczegóły, poświęcenie i stałe ukierunkowanie na potrzeby naszych klientów od zawsze są naszymi priorytetami. Dziś nasz zespół poszerzył portfolio firmy o prestiżowe produkty Home & Deco.

Kategorie

Zespół SomProduct

Nasz zespół tworzą młodzi i zmotywowani ludzie z pasją do mebli i projektowania wnętrz. Mottem zespołu SomProduct jest traktowanie klienta tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani każdego dnia.

SomProduct

 

SomProduct bliżej Ciebie!

Przez te wszystkie lata produkty z oferty SomProduct były dostarczane do domów milionów klientów. Nadszedł czas, aby zaprosić was do Salonu Tematycznego zatytułowanego W świecie snu.Czekamy na Ciebie w jednym z naszych salonów w Bukareszcie, Brasov, Cluj-Napoca lub Baia Mare.

SomProduct

Zdjęcie z salonu Cluj-Napoca

SomProduct

Zdjęcie z węgierskiego Showroomu

Kupon o wartości 45 zł

Obowiązuje przy pierwszym zamówieniu *

Do góry