Program partnerski SOMPRODUCT

video-link

Dołącz do zespołu SomProduct!

Program partnerski SomProduct daje Ci szansę na przekształcenie swojej pasji dla Home & Deco w przychody! Czy posiadasz blog i/lub konto na Facebooku oraz Instagramie? Rozpocznij z nami współpracę a skorzystają na tym obie strony. Oferujemy wszelkie niezbędne wsparcie i możesz porozmawiać z zaangażowaną osobą o strategii marketingowej, nawet jeśli jesteś nowy w tej branży.

Poznajmy się lepiej!

Zaczynając od hasła SomProduct Inspiring Comfort, jesteśmy codziennie zmotywowani do oferowania produktów najwyższej jakości, dostosowanych do preferencji każdego kupującego. SomProduct ma na celu kontynuowanie tego, co zaczęło się ponad 20 lat temu. Chcemy kontynuować tradycję, dlatego zatrudniliśmy w Rumunii współpracowników z różnych zakątków świata, wybierając produkty zgodne z najwyższą jakością.

Zalety programu partnerskiego SomProduct

Program partnerski Home & Deco oznacza wyższe prowizje i mniejszy wysiłek dla Ciebie. SomProduct jest wdzięczny swoim partnerom, a wartość prowizji jest wprost proporcjonalna do zaangażowania partnerów.

Korzyści:

Jesteśmy wdzięczni partnerom, którzy chcą z nami rosnąć. Często nagradzamy podmioty współpracujące, które są aktywne w naszej kampanii poprzez nagrody i preferencyjne prowizje.

Unikatowy program partnerski Home & Deco znajduje się w 3 najbardziej dochodowych branżach z e-commerce, a SomProductoferuje 7% prowizji.

Jesteś pierwszym, który wie o naszych promocjach i korzyściach. Oferujemy szeroki wybór banerów i materiałów promocyjnych, które możesz z łatwością wykorzystać, jak chcesz!

Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem! Oferujemy stałe wsparcie partnerom afiliacyjnym, nawet tym którzy dopiero rozpoczynają działalność w branży Home & Deco. Zawsze jesteśmy gotowi odpowiedzieć na twoje pytania i prośby.

Szeroka gama produktów w portfolio SomProductznajduje odzwierciedlenie w różnorodnych potrzebach klientów. Ciągłe wprowadzanie nowości do katalogu produktów powoduje zwiększenie bazy klientów.

Szanujemy starania naszych partnerów dlatego zamówienia złożone poprzez sieć partnerską są dokładnie monitorowane.

Jak uzyskać prowizję za pomocą SomProduct?

Nic prostszego! Kliknij w link afiliacyjny SomProduct i dołącz do naszego zespołu. Dostarczamy wszystkie materiały potrzebne do promowania produktów: banery, opisy produktów oraz ich specyfikację. Oferujemy niezbędne porady na temat wybranych przez Ciebie metod promocji!

Regulamin zakupów:
www.somproduct.pl/regulamin
Skontaktuj się z nami: 
Email: partnerzy@somproduct.pl
Telefon:: 0316300830

Potrzebujesz pomocy?

Spotkajmy się! Zespół SomProduct jest do Twojej dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań. Niezależnie od tego, czy jesteś nowy w programie afiliacyjnym, czy też jesteś aktywny w różnych branżach, jesteśmy tu po to, aby zaoferować Ci wszelką niezbędną pomoc. Bez względu na to, czy masz doświadczenie we współpracy afiliacyjnej, SomProduct jest gotowy, aby przyjąć Cię do zespołu!

Aby uzyskać szczegółowe informacje i pytania, możesz napisać  na następujący adres e-mail: partnerzy@somproduct.pl

Bufan Octavia

Bufan Octavia

Customer Success Team

Email: bufan.octavia@somproduct.ro
Telefon: 0316300830

Cosma Oana

Cosma Oana

Marketing Specialist

Email: oana.cosma@somproduct.ro
Telefon: 0316300830

Dołącz do SomProduct za pomocą jednego kliknięcia:

2performant

Kupon o wartości 45 zł

Obowiązuje przy pierwszym zamówieniu *

Do góry